معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه
صفحه اصلی > اخبار 


حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ و امور فرهنگی

تلاش ما باید بر این باشد که هنر و هنرمند در مسیر قرآن و اهل‌بیت قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین نبوی در نشستی صمیمی با دبیران و اعضاء کمیته‌های هنری جشنواره هنر آسمانی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی، حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ در نشست صمیمی با دبیران و اعضاء کمیته‌های هنری جشنواره هنر آسمانی بیان داشتند: دشمنان با زبان هنر، گروه گروه از جوانان ما را به تعبیر مقام معظم رهبری دارند قتل عام می کنند و ما یا غافل هستیم یا تا به حال کار خاصی انجام ندادیم.

ایشان افزودند: مقام معظم رهبری تأکید داشته که هنر را در حوزه جدی بگیرید. گاهی بزرگان ما از بهترین هنرمندان بودند ولی ما به ندرت از این قالب‌ها و شیوه های نوین که بسیار هم تاثیر گذار و مشروع است استفاده می کنیم؟ این خلأ به طور جدی وجود دارد. لذا تلاش ما باید بر این باشد که هنر و هنرمند در مسیر قرآن و اهل‌بیت قرار بگیرد.

معاون محترم تبلیغ خاطرنشان کرد جشنواره امسال بدون پیشینه یا زیرساخت سابق انجام می‌شود تا زمانی که آن زیرساخت‌ها به بار بنشیند. ممکن است مدتی آن شکل واقعی خودش را پیدا کند؛ ولی حرکت بسیار ویژه‌ای در بخش هنر و رسانه شروع شده و ان شاءالله بتوانیم جلو برویم و در مسیری که مرضی امام زمان (عج) است، حرکت کنیم.

وی افزود: ما دنبال آن هستیم که این کمیته‌های هنری به هیئت‌های اندیشه ورز برای هر بخش تبدیل بشوند،و به تناسب نیاز جلساتی داشته باشند و در هر بخش حقیقتاً باید از صاحب نظرانش استفاده شود.

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه ١٠ بهمن ١٣٩٦ / شماره خبر : ٣٩٧٥٢٢ / تعداد بازدید : 3498

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه