پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار 


آغاز سال تحصیلی ٩٩ - ٩٨

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید مرکز آموزش‌های تخصصی تبلیغ

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید ٩٩ - ٩٨ با حضور حجت الاسلام والمسلمین نبوی مدیر مجتمع آموزشی، پژوهشی تبلیغ در ساختمان فاز 7 شهید صدوقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه» پیش از ظهر روز شنبه بیست و سوم شهریورماه مراسم آغاز سال تحصیلی  جدید ٩٩ - ٩٨ در مجتمع آموزشی شهید صدوقی ساختمان مرکز آموزش‌های تخصصی تبلیغ برگزار شد.

در این برنامه، حجت الاسلام والمسلمین نبوی مدیر مرکز آموزشی پژوهشی تبلیغ ضمن خوش‌آمد گویی و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به بیان توصیه‌هایی کاربردی، برای متعلمین در سال جدید آرزوی موفقیت نمودند. پس از آن مسئولین برگزاری مراسم نیز برای طلاب پذیرفته شده در سطوح دو، سه و چهار تبلیغ به تشریح اهم برنامه‌‌ها در سال آینده پرداختند.

زمان ارسال : شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨ / شماره خبر : ٤٠٨٩٨٥ / بازدیدها : 1085

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه