معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه
صفحه اصلی > اخبار > اخبــــار 


با حضور مدیران و معاونین محترم تبلیغ

همایش سراسری معاونین تبلیغ و امور فرهنگی در استان مازندران

همایش هم اندیشی معاونین تبلیغ و امور فرهنگی سراسر کشور با حضور معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه و مدیران ستادی این معاونت در استان مازندران برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه، همایش هم اندیشی معاونین تبلیغ و امور فرهنگی سراسر کشور با حضور معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه و مدیران ستادی این معاونت در استان مازندران برگزار شد.

بنا به این گزارش، معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه در ابتدای هر سال با توجه به تغییر رویکرد جهت استفاده حداکثری از ظرفیت‏ها و امکانات موجود و لزوم تبین و توضیح طرح‏های جدید، همایش معاونین تبلیغ و امور فرهنگی استانها را برگزار می‏کند.

در این همایش که به میزبانی استان مازندران برگزار شد، ضمن بررسی عملکرد و فعالیت های معاونین تبلیغ حوزه در سراسر کشور، رویکردهای جدید ستاد معاونت تبلیغ حوزه ارائه و پیرامون آن بحث و بررسی صورت گرفت.

خلاصة گزارش این گردهمایی به شرح ذیل می باشد:

1. در جلسه افتتاحیه همایش اهمیت و ارزش تبلیغ دین و جایگاه مبلغان مخصوص در عصر حاضر و وظایف خطیر معاونین تبلیغ و امور فرهنگی بیان گردید و سپس درباره برنامه‏های ستاد در مورد تغییر رویکرد و اجرای طرح‏های جدید توضیحات لازم ارائه شد و از باب نمونه به برخی از طرح‏های مهم و کلیدی مانند طرح پیوند آسمانی، آموزش هنر در مدارس علمیه، حبل المتین، و ... اشاره و راهکار اجرایی شدن آن بیان گردید و به سؤالات و ابهامات مطرح شده پاسخ مقتضی داده شد.

2. پس از پایان جلسة افتتاحیه، معاونین و مدیران ستادی به پنج گروه در قالب 5 کمیسیون شامل کمیسون‏های: اعزام، مدارس امین، رسانه و هنر، فرق و ادیان و خود کفایی تبلیغ، تقسیم و به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعاتی که از قبل ارائه شده بود پرداختند.

3. پس از پایان کار کمیسیون‏ها، جلسة عمومی معاونین تبلیغ و امور فرهنگی با حضور مدیران ستادی تشکیل و گزارش کار توسط مخبرین ارائه گردید و به هر کمیسیون یک ساعت فرصت داده شد، تا تمام معاونین علاوه بر مباحث مطروحه مطالب خود را بیان کنند.

4. بعد از اتمام گزارش کار کمیسیون‏ها مدیران ستادی مباحث مربوط به حضور مدیریت خود را مشروح بیان کردند و به سؤالات معاونین پاسخ داده شد.

5. در پایان جلسه فرصت مناسبی در اختیار معاونین تبلیغ و امور فرهنگی استانها قرار داده شد تا علاوه بر ارائه گزارش کار، تجربیات موفق خود را بیان نمایند.

تاریخ ارسال مطلب : دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧ / شماره خبر : ٤٠٠٠٦٥ / تعداد بازدید : 1617

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه