معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه
صفحه اصلی > اخبار > اخبــــار 


معاونت تبلیغ و امور فرهنگی

دیدار مدیرعامل و اعضای خبرگزاری رسا با معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه

جمعی از مدیران خبرگزاری رسا با حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه» پیش از ظهر امروز پنجشنبه 22 شهریورمدیرعامل خبرگزاری رسا به همراه شماری از مدیران، دبیران و مسؤولان  این خبرگزاری، با حضور در سالن جلسات معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه با حجت الاسلام والمسلمین نبوی دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار  که در فضایی صمیمی برگزار شد، راه‌های تعامل و همکاری خبرگزاری رسا و معاونت تبلیغ حوزه های علمیه بررسی و مقرر شد کمیته ای مشترک برای این کار تشکیل شود.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی با قدردانی از فعالیت های رسانه ای خبرگزاری رسا، نیروهای شاغل در این رسانه حوزوی را افرادی انقلابی و با دغدغه های ارزشمند خواند.

وی معرفی توانمندی های علمی و دستاوردهای مختلف حوزه در عرصه های گوناگون را اقدامی بسیار ارزشمند و مبارک عنوان و توصیه های به منظور ارتقای فعالیت خبرگزاری رسا ارائه کرد.

معاون تبلیغ حوزه های علمیه جریان سازی خبری را یک اصل مهم دانست و بر لزوم هم افزایی رسانه های جبهه انقلاب به منظور معرفی دستاوردها و خدمات نظام اسلامی و ایجاد روحیه امید در جامعه تاکید کرد.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام محققی مدیرعامل خبرگزاری رسا در سخنانی با تجلیل از شخصیت انقلابی حجت الاسلام والمسلمین نبوی، عملکرد معاونت تبلیغ وامور فرهنگی حوزه های علمیه در بخش های مختلف را ستود.

در این دیدار همچنین مدیران و شماری از دبیران خبرگزاری رسا گزارش های کاملی از بخش ها و سرویس های مختلف این رسانه حوزوی ارائه کردند که مورد استقبال معاون تبلیغ حوزه قرار گرفت.

تاریخ ارسال مطلب : پنج شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٧ / شماره خبر : ٤٠٢٧١٩ / تعداد بازدید : 946

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه