پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > اخبــــار 


روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

تجلیل از سه دهه مجاهدت و فعالیت تبلیغی حجت الاسلام والمسلمین نبوی

مراسم تجلیل و تقدیر از سه دهه مجاهدت تبلیغی حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن نبوی معاون سابق تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه در سالن همایش سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»،عصر دیروز در مراسمی از سه دهه مجاهدت تبلیغی حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن نبوی تقدیر و تجلیل شد.
این مراسم با حضور نمایندگان تشکل های جهادی و تبلیغی حوزه‌های علمیه و سخنرانی قائم مقام مدیر حوزه در اموراستان ها در سالن همایش های سازمان تبلیغات اسلامی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
 
در این مراسم پس از قرائت قرآن کریم حجت الاسلام و المسلمین گودرزی به ذکر مصیبت ایام سوگواری اباعبدالله (ع) پرداخت و پس از آن حجج اسلام و المسلمین شعبان زاده دبیرتشکل های فراگیر طلاب، حجت‌الاسلام والمسلمین نبوی معاون سابق تبلیغ و امور فرهنگی و ملکی قائم مقام مدیرحوزه‌های علمیه در امور استان ها به ایراد سخن پرداختند.
 
این گزارش می افزاید: کلیپی به صورت گزارش از زندگی و فعالیت‌های زندگی حجت الاسلام والمسلمین نبوی و همچنین گزیده‌ای از بیانات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری پخش شد و در پایان این مراسم از سه دهه مجاهدت تبلیغی حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن نبوی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
زمان ارسال : پنج شنبه ٣ مهر ١٣٩٩ / شماره خبر : ٤١٥٠٦٥ / بازدیدها : 234

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه