پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > اخبــــار 


با حکم مدیرحوزه های علمیه

«معاون تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه استان قم» منصوب شد

 

آیت الله اعرافی با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین حسین ملانوری را به عنوان «معاون تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم» منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، با صدور حکمی حجت الاسلام والمسلمین حسین ملانوری را با حفظ سمت، به عنوان «معاون تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم»، منصوب کرد.
 
بر اساس این گزارش: در بخشی از حکم آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ملانوری آمده است: با عنایت به مراتب فضل، تجربه، شایستگی و شناخت شما نسبت به رسالت‌ها و ماموریت‌های حوزه‌های علمیه، جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان «معاون تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم» به مدت یک سال منصوب می‌نمایم.
 
همچنین مدیر حوزه‌های علمیه از خدمات ارزنده حجت‌الاسلام عماد ابوطالبی و همکاران وی و کارکنان این مجموعه در طول مدت مسئولیت سپاس‌گزاری کرده است.

زمان : پنج شنبه ١ مهر ١٤٠٠ / شماره خبر : ٤١٨٨٨٧ / بازدید : 197

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه