پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار > اخبــــار 


دبیرخانه جشنواره هنر آسمانی

برگزاری دوره آموزش مبانی هنر

دوره آموزشی مبانی هنر و رسانه به همت مدیریت هنر و رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه در مدرسه مبارکه فیضیه با حضور اساتید طراز اول هنری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، دوره آموزشی مبانی هنر و رسانه به همت مدیریت هنر و رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه در مدرسه مبارکه فیضیه با حضوراساتید طراز اول هنری برگزار خواهد شد.

شرط شرکت در این دوره اتمام سطح دو حوزه می‌باشد و امتیازات شرکت در این دوره آموزشی شرکت در دوره تکمیلی، معرفی به نهادهای معتبر هنری و رسانه‌ای و همچنین اعطای گواهی معتبر هنر و رسانه خواهد بود.

کلاسهای دوره فوق در روزهای دوم و نهم اسفندماه 97 در مدرس شماره 3مدرسه علمیه دارالشفاء در گروه‌ هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، و داستان پذیرای طلاب علاقه‌مند به مباحث هنر و رسانه خواهد بود.

جهت شرکت در کلاس‌های این دوره می‌توانید با مراجعه به این صفحه ثبت نام کنید.

زمان ارسال : دوشنبه ٨ بهمن ١٣٩٧ / شماره خبر : ٤٠٥٢٧٩ / بازدیدها : 742

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه