پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار > اخبــــار 


برگزاری جلسه شورای تخصصی تبلیغ

«تبلیغ» به مثابه روح و جان مایه همه کارهای حوزه است

هفتمین جلسه شورای تخصصی تبلیغ با حضور مدیر حوزه های علمیه حضرت آیت الله اعرافی، معاون تبلیغ و امور فرهنگی حجت الاسلام و المسلمین نبوی و دیگر اعضای این شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، هفتمین جلسه شورای تخصصی تبلیغ با حضور مدیر حوزه های علمیه حضرت آیت الله اعرافی، معاون تبلیغ و امور فرهنگی حجت الاسلام و المسلمین نبوی و دیگر اعضای این شورا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مدیر محترم حوزه های علمیه بر اهمیت «تبلیغ دین» در دنیای کنونی تأکید کرد و فرمود: اهتمام به امر تبلیغ باید به مثابه روح و جان مایه همه کارها در حوزه باشد و بایستی روح تبلیغ در همه برنامه ها تجلی یابد.

ایشان در ادامه ضمن تأکید بر نقش ستادی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه در امور تبلیغی کشور بیان داشتند: بایستی نقش ستادی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی در کنار صیانت و توسعه کارهای صفی حفظ شود و این معاونت تلاش حداکثری در مسیر تعالی تبلیغ دین، را ادامه دهد.

مدیر حوزه های علمیه راه اندازی تبلیغ بین الملل را نیز از برنامه های مد نظر حوزه های علمیه دانست و افزود مرکز امور بین الملل حوزه با هماهنگی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی، تبلیغ دین در عرصۀ بین الملل را راه اندازی نماید.

در ادامه این جلسه معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه حجت الاسلام و المسلمین نبوی ضمن تشکر از اهتمام مدیر حوزه های علمیه به امر تبلیغ، خواستار این نکته شد که در سفرهای استانی مدیر حوزه های علمیه، جلسه ای با حضور مبلّغان هجرت بلندمدت، مبلّغان مدارس امین و طلاب فعال در طرح بیّنات، برگزار شود.

جلسات شورای تخصصی تبلیغ که به صورت ماهانه برگزار می گردد، ضمن بررسی مشکلات و راهکارهای برون رفت از آن در عرصه تبلیغ، برخی از طرح ها و پیشنهادات معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه را نیز مورد بررسی و تصویب خواهی قرار می‌دهد.

آلبوم تصاویر:

زمان ارسال : چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧ / شماره خبر : ٤٠٥٥٢٧ / بازدیدها : 752

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه