معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه
صفحه اصلی > اخبار > اخبــــار 


مدیریت هنر و رسانه

برگزاری آموزش مبانی هنر و رسانه در مدارس علمیه استان قم

جلسات مقدماتی آموزش مبانی هنر مرتبط با سلسله مباحث طرح جامع آموزش هنر، در تعدادی از مدارس علمیه قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، به همت مدیریت هنر و رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی، جلسات مقدماتی آموزش مبانی هنر مرتبط با سلسله مباحث طرح جامع آموزش هنر، در تعدادی از مدارس علمیه قم از جمله مدرسه علمیه معصومیه، مدرسه مبارکه دارالشفاء و مجتمع آموزشی شهید صدوقی فاز پنج برگزار شد.

در این جلسات، جمعی از طلاب علاقه‌مند به مباحث هنری شرکت کرده بودند، مبانی هنرهای نمایشی با حضور استاد سید ابوالقاسم صالحی زاده در رشته‌های سواد بصری، فیلمنامه‌نویسی، فیلمسازی، کارگردانی، نقد فیلم و ... مبانی هنرهای تجسمی با حضور استاد حجت‌الاسلام والمسلمین حسن محمودی در رشته‌های عکاسی، طراحی، گرافیک، نقاشی، نگارگری، کاریکاتور، خوشنویسی و ... ؛ مبانی هنر داستان‌نویسی با حضور استاد سیداحمد بطحایی در رشته‌های داستان کوتاه، رمان، ادبیات و نویسندگی و ... و همچنین مبانی هنر شعر با حضور استاد حامد حجتی در رشته ها و قالب‌های مختلف شعر فارسی بررسی و تشریح شد.

در ادامه این جلسات، آموزش تکمیلی مبانی گروه‌های متنوع هنری نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت. گفتنی است جلسات مقدماتی مبانی هنر به زودی در مدارس دیگر حوزه علمیه قم نیز برگزار خواهد شد.

تاریخ ارسال مطلب : سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧ / شماره خبر : ٤٠٦١٦٢ / تعداد بازدید : 355

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه