پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > اخبــــار 


                                                       

 

حجت الاسلام والمسلمین ملانوری

نفوذ معنوی و فرهنگی در دل‌ها؛ اصلی ترین شرط تبلیغ

 

معاون تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم به تبیین مؤلفه های تبلیغ در جامعه پرداخت و گفت: اصلی ترین شرط تبلیغ نفوذ معنوی و فرهنگی در دلها است.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، نخستین همایش دختران دانش آموز مدراس امین قم با حضور حجت الاسلام والمسلمین ملانوری معاون تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم در سالن همایش دارالشفا برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین ملانوری در این همایش ضمن گرامیداشت 9 دی و خیر مقدم به حاضرین در همایش مسأله تبلیغ دین را مهمترین هدف انبیا برای هدایت بشریت دانست و اظهار کرد: اصلی ترین شرط تبلیغ نیز نفوذ معنوی و فرهنگی در دلها است.

معاون تبلیغ حوزه‌ علمیه قم تصریح کرد: بعد از گذشت سال ها همچنان در تمام دنیا پیامبر اسلام(ص) بزرگترین فرد صاحب نفوذ در دل هاست.

وی افزود: نفوذ در دلها زمانی میسر است که چهار شرط مهم بهره مندی از علم، ارتباط قوی با خدا، اهل همدلی و خدمت رسانی به دیگران و خوش اخلاقی در فرد مبلغ باشد؛ این چهار خصیصه رمز نفوذ ابدی رسول الله در دل های جهانیان است.

گفتنی است، در این جلسه از تمامی دانش آموزان شرکت کننده در مسابقه «من اهل قم هستم» و مدیران مدراس امین تقدیر و تشکر شد.


زمان : شنبه ١١ دی ١٤٠٠ / شماره خبر : ٤١٩٤٦٨ / بازدید : 1289

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه