پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار > آرشیو اخبار حوزه 


مدیر حوزه علمیه استان قم؛

19 شهریور؛ آغاز دروس خارج مراجع عظام تقلید

مدیر حوزه علمیه استان قم گفت: دروس خارج مراجع عظام تقلید از نوزدهم شهریور آغاز می شود و رونقی دوباره به حیات علمی حوزه های علمیه می بخشد.

  مدیر حوزه علمیه استان قم از آغاز سال جدید تحصیلی حوزه های علمیه در 18 شهریورماه با سخنرانی یکی از مراجع معظم تقلید خبر داد.

 

حجت الاسلام و المسلمین احمد فرخ فال اظهار داشت: سال تحصیلی 92-91 در کل کشور و همچنین حوزه علمیه قم از روز شنبه 18 شهریور با برگزاری آیین افتتاحیه و سخنرانی یکی از مراجع معظم تقلید آغاز می شود.

وی همچنین افزود: البته عملا از روز یکشنبه ، نوزدهم شهریور ماه، کلاس های دروس حوزوی به لطف الهی کار خود را در سال جدید آغاز می کند.

19 شهریور؛ آغاز دروس خارج مراجع عظام

مسئول حوزه مدیریت حوزه های علمیه کشور اضافه کرد: با هماهنگی که با مراجع عظام تقلید و علما صورت گرفته ، دروس این بزرگان نیز از نوزدهم شهریور آغاز می شود و رونقی دوباره به حیات علمی حوزه های علمیه می بخشد.

وی همچنین در خصوص جزییات مراسم افتتاحیه سال تحصیلی حوزه نیز گفت: در اطلاعیه ای که به همین منظور به زودی صادر می شود جزییات برنامه ها اعلام خواهد شد، اما اجمالا این که یکی از مراجع معظم تقلید در این جلسه حضور یافته و رهنمودهای خویش را به عموم حوزویان ارایه می نمایند.

زمان ارسال : چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩١ / شماره خبر : ٢٧٩٠٦٧ / بازدیدها : 1202

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه