پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار > آرشیو اخبار حوزه 


سال تحصیلی جدید حوزه علمیه اصفهان آغاز شد

آیین افتتاحیه سال تحصیلی حوزه علمیّه اصفهان با حضور و سخنرانی آیت‌الله العظمی مظاهری برگزار شد.

مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه اصفهان صبح امروز، با حضور طلاب ،فضلا، مسئولین حوزوی و با سخنرانی حضرت آیت الله مظاهری برگزار گردید.

حضرت آیت‌الله مظاهری در این مراسم، تحصیل علوم دینی را از ارزشمندترین امور برشمرد و اظهارداشتند: تحصیل علوم دینی و معارف اسلامی از آنجا که به ترویج و تبلیغ دین مبین اسلام و مذهب حقّه جعفری می‌انجامد، از قداست بی‌نظیری برخوردار است و طلّاب علوم دینی باید از این جهت بر خود ببالند و قدردان جایگاه معنوی خود باشند.

ایشان ضمن تأکید بر اینکه، تحصیل علوم اسلامی و معارف تشیّع، فراغت از تحصیل ندارد، خاطرنشان ساختند: طلّاب عزیز باید خود را برای یک عمر فعالیّت و تلاش مستمرّ علمی آماده کنند و در این راستا به تقویت و استحکام پایه‌های علمی خود بپردازند؛ زیرا در این راه طولانی هیچ‌گاه فارغ‌التّحصیل نخواهند شد و هرچه پایه تحصیلی آنان بالاتر رود و به عبارت دیگر هرچه عالم‌تر شوند، به همّت بیشتری نیازمند می‌گردند.

وی در پایان با قدردانی از زحمات و تلاش‌های گوناگون مدیریّت حوزه علمیّه اصفهان، از خدمات آیت‌الله طباطبایی، مدیر حوزه علمیّه اصفهان تشکّر کرده و تصریح کردند: بنابر اقرار کارشناسان و خبرگان حوزوی، مرکز مدیریّت حورزه علمیّه اصفهان دارای دستاوردهای قابل توجّه و جایگاه معتبری است.

زمان ارسال : شنبه ١١ شهريور ١٣٩١ / شماره خبر : ٣٠٠٦٤٤ / بازدیدها : 1369

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه