پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار > آرشیو اخبار حوزه 


معاونان تهذیب حوزه های علمیه سراسر کشور گردهم می آیند

معاون تهذیب حوزه های علمیه از برگزاری گردهمایی دو روزه معاونان تهذیب مدیریت های استانی حوزه در ارومیه خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین هادی حسینخانی اظهار داشت: سومین گردهمایی معاونان تهذیب سراسر کشور به میزبانی مدیریت حوزه علمیه استان آذربایجان غربی طی روزهای 16 و 17 شهریور در ارومیه برگزار می گردد.

وی همچنین افزود: محورهای مهمی چون راه های تقویت انگیزه طلبگی و نیز مباحث کاربردی مربوط به ازدواج طلاب در این گردهمایی مطرح می شود و معاونین تهذیب حوزه های علمیه کشور در خصوص آن ها به بحث و نظر می پردازند.

معاون تهذیب حوزه های علمیه بیان داشت: در این گردهمایی همچنین حجج اسلام و المسلمین زینتی و عالم زاده نوری به عنوان کارشناسان متخصص در مباحث مطروحه به ایراد سخن خواهند پرداخت.

وی با اشاره به حضور 25 تن از معاونین تهذیب حوزه های علمیه استانی اضافه کرد: در این گردهمایی از سخنان اخلاقی بزرگانی چون آیت الله قریشی و آیت الله بنابی بهره مند خواهیم شد.

18 شهریور؛ آغاز دوره بصیرت سیاسی

حجت الاسلام و المسلمین حسینخانی همچنین در ادامه ابراز داشت: اولین دوره بصیرت سیاسی شنبه هجدهم شهریور ماه با حضور حدود 150 تن از طلاب سراسر کشور که علاقه مند به مباحث سیاسی هستند، در دانشگاه شهید عباسپور تهران برگزار می شود.

زمان ارسال : سه شنبه ١٤ شهريور ١٣٩١ / شماره خبر : ٣٠٠٧٧١ / بازدیدها : 1460

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه