پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار > آرشیو اخبار حوزه 


پیاده‌روی مراجع عظام در عزای صادق آل محمد(ع)

در سالروز شهادت امام جعفر صادق‌(ع)، دو تن از مراجع عظام تقلید، برای عرض تسلیت به ساحت مقدسه حضرت فاطمه معصومه‌(س)، با پای پیاده عازم حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) می شوند.

در سالروز شهادت امام جعفر صادق‌(ع)، دو تن از مراجع عظام تقلید، برای عرض تسلیت به ساحت مقدسه حضرت فاطمه معصومه‌(س)، با پای پیاده عازم حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) می شوند.

 
آیات عظام صافی گلپایگانی و وحید‌ خراسانی، روز چهار شنبه22شهریور ماه،  مصادف با 25 شوال، سالروز شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام جعفر صادق‌(ع)، طبق سنوات گذشته،  با قلبی آکنده از حزن و اندوه، برای عرض تسلیت و تعزیت به سا حت مقدسه حضرت فاطمه معصومه(س)، به سمت بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت(س) پیاده‌روی می‌کنند.

بر اساس اعلام بیوت این مراجع معظم، مراسم عزای رییس مذهب شیعه، جعفر بن محمد الصادق(ع)، روز چهار شنبه 22 شهریورماه، ساعت 10 صبح در این بیوت برگزار و پس از آن ساعت 12 ظهر، آیات عظام صافی گلپایگانی و وحید خراسانی به همراه دسته‌ جات عزاداری با پای پیاده به سمت حرم حضرت فاطمه معصومه ( علیها السلام) حرکت و در بارگاه بانوی کرامت به عزاداری خواهند پرداخت.

منبع: خبرگزاری حوزه

زمان ارسال : سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩١ / شماره خبر : ٣٠١١٦٨ / بازدیدها : 1359

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه