پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار > آرشیو اخبار حوزه 


مرکز مدیریت حوزه های علمیه:

سکوت معنا دار دولت های استکباری در قبال هتک حرمت مقدسات زمینه ساز سقوط آنان است

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور در بیانیه‌ای با محکومیت اهانت به پیامبر اکرم(ص) تاکید کرد: مسئولین برای دفاع از کیان اسلام عزیز از هیچ اقدامی در جهت محکومیت اقدام نفرت برانگیز فروگذاری نکند.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور در بیانیه‌ای با محکومیت اهانت به پیامبر اکرم(ص) تاکید کرد: مسئولین برای دفاع از کیان اسلام عزیز از هیچ اقدامی در جهت محکومیت اقدام نفرت برانگیز فروگذاری نکند.

متن بیانیه‌ای بدین شرح است:  

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
بار دیگر آمریکای جنایتکار در تلاش جبران حقارت شکست‌های پی در پی، در یک عقده گشایی بی‌شرمانه، مقدسات اسلام را هدف خشم کینه توزانه خویش قرار داده و در قالب فیلمی موهن با توهین به پیامبر عظیم الشان اسلام (ص)، قلوب مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرده است.

این اقدام نفرت انگیز که با هدایت صهیونیست‌ها در آستانه حادثه یازدهم سپتامبر در جهت انحراف افکار عمومی از این مساله و تخریب وجهه دین مبین اسلام انجام می‌شود، نشان از ضعف شدید دشمنان قسم خورده اسلام در برابر قوت و قدرت روز افزون مسلمانان و واماندگی آنان در برابر اراده امت اسلامی است.

مدیریت حوزه‌های علمیه، مشی سیاسی و فرهنگی آمریکا و صهیونیست‌ها در توهین به مقدسات اسلامی را نشانه دروغ‌ پردازی بزرگ رییس جمهور و سیاست مداران آمریکایی در شعار احترام به مسلمانان و فرهنگ‌ها می‌داند و اقدام ناشایست و غیر انسانی آنان را محکوم نموده و ضمن ابراز همدردی با مسلمانان غیور جهان و خاصه امت سلحشور ایران اسلامی، علمای جهان اسلام را به اعلام انزجار از این عمل زشت فرا می‌خواند و به دولت‌های استکباری هشدار می‌دهد سکوت معنا دار و مستمر در برابر این‌گونه اقدام‌های منزجر کننده و عدم تعهد به قوانین بین المللی ، پایه‌های حکومت پوشالی آنان را سست کرده و فروپاشی قریب الوقوع آن را به دنبال دارد.

با عرض تسلیت این مصیبت به ساحت قدسی حضرت ولی عصر(عج) و رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) ،‌مراجع معظم تقلید (دامت برکاتهم)، حوزه‌های علمیه و عموم مردم مسلمان ، از مسئولین محترم جمهوری اسلامی ایران می‌خواهد تا در دفاع از کیان اسلام عزیز از هیچ اقدامی در جهت محکومیت این اقدام نفرت برانگیز فروگذاری نکند.

منبع: خبرگزاری حوزه

زمان ارسال : پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩١ / شماره خبر : ٣٠١٣٣٨ / بازدیدها : 1302

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه