پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار > آرشیو اخبار حوزه 


در پی اهانت به ساحت پیامبر اکرم(ص)

خروش طلاب قم؛ فردا در مدرسه فیضیه

در پی اهانت به ساحت پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله)، طلاب و فضلای حوزه علمیه قم فردا در مدرسه فیضیه تجمع اعتراض آمیز برگزار می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در پی اهانت به ساحت پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله)، طلاب و فضلای حوزه علمیه قم فردا در مدرسه فیضیه تجمع اعتراض آمیز برگزار می کنند.
 
این تجمع اعتراض‌آمیز روز یکشنبه 26 شهریور ساعت 12 با سخنرانی آیت‌الله سید احمد خاتمی عضو شورای عالی حوزه های علمیه در مدرسه فیضیه برگزار می شود.

مرکز مدیریت‌ حوزه‌های علمیه کشور از علما، اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه سراسر کشور دعوت به عمل آورده است همزمان با خروش طلاب در قم خشم و انزجار خود را از این اقدام موهن به جهانیان نشان دهند.

پیش از این مراجع عظام تقلید، جامعه مدرسین و مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه های جداگانه ای فیلم موهن آمریکایی صهیونیستی را محکوم کرده بودند.

منبع: خبرگزاری حوزه

زمان ارسال : شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩١ / شماره خبر : ٣٠١٤١٤ / بازدیدها : 1631

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه