پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


گردهمایی سالانه مبلغین هجرت بلندمدت و مدارس استان سمنان

در مورخه 28 دی ماه 92، گردهمایی سالانه مبلغین هجرت بلندمدت و مدارس استان سمنان با حضور حجت الاسلام و المسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه برگزار گردید.

در این گردهمایی مدیریت حوزه علمیه استان سمنان و امام جمعه گرمسار حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از فعالیتهای مدیریت حوزه و معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه علمیه استان و مبلغین محترم هجرت بلند مدت و مدارس ارائه داد.
در ادامه معاون  تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه با استناد به آیات و روایاتی از کلام معصومین علیهم السلام به اهمیت و قداست امرتبلیغ، به آثار و برکات آن و نیز به گوشه ای از فعالیتهای معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه در این راستا اشاره نمود.
گفتنی است وی در مصاحبه با خبرنگاران صدا وسیمای استان سمنان  به نمونه هایی از فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی مبلغین هجرت بلند مدت  از جمله تبلیغ در ورزشگاهها، پاساژها و بازارچه ها و تبلیغ در مدارس اشاره کرد.
همچنین حجت الله رستمیان معاون  پرورشی آموزش و پرورش استان در خصوص همکاری های حوزه و آموزش و پرورش مطالبی را بیان کرد.
در پایان از مبلغین مدارس امین و شبانه روزی و نیز مسن ترین مبلغ هجرت بلند مدت استان سمنان حجت الاسلام  ساغری  تقدیر به عمل آمد.

منبع خبر : سایت معاونت تبلیغ استان سمنان

زمان ارسال : يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٢ / شماره خبر : ٣٣٤٧٧٠ / بازدیدها : 12036

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه