پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


مدیریت اعزام و پشتیبانی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی

اجرای طرح «تمسک» در سراسر کشور

 

حجت‌الاسلام والمسلمین غفاری از اجرای طرح «تمسک» خبر داد و گفت: در این طرح، هر مبلغ در منطقه ای که حضور دارد، پایگاه های قرآنی ثقلین را راه اندازی و در کنار آن مسائل مختلف مردم را نیز بررسی می کند.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، حجت الاسلام اسدالله غفاری در جلسه هم‌اندیشی معاونان تبلیغ حوزه علمیه استان قزوین که امروز در سالن اجتماعات مدیریت حوزه این استان برگزارشد، گفت: امروز با توجه به گسترش شبکه های مختلف در فضای مجازی، مبلغان باید بیش از همیشه برنامه‌های تبلیغی برای مردم وجوانان داشته باشند و تا می توانند سطح علمی خود را ارتقا دهند.

وی به برگزاری طرح «تمسک» اشاره و عنوان کرد: در این طرح هر مبلّغ در منطقه ای که حضور دارد، پایگاه‌های قرآنی ثقلین را راه‌اندازی و در کنار آن مسائل مختلف مردم را نیز بررسی می‌کند. معاونت تبلیغ حوزه علمیه قزوین در این طرح در بین سایر استان های کشور رتبه اول را داراست.

مدیر کل اعزام و پشتیبانی معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه کشور بیان کرد: 2903 مبلغ در طرح ثقلین شرکت کردند که امیدواریم این تعداد در سال جاری نیز افزایش یابد.

وی به تشکیل شوراهای «پیوند آسمانی» در شهرها و روستاها اشاره کرد و گفت: مبلغان باید در رابطه با ترویج فرهنگ ازدواج آسان و جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی نظیر طلاق، آگاهی های لازم را به مردم و خانواده‌ها بدهند.

 حجت الاسلام عباس فغانی، معاون تبلیغ حوزه علمیه قزوین نیز گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه های معاونت مربوطه ارائه داد.

 

جهت مشاهده فایل اصلی بر روی تصاویر زیر کلیک کنید:

 

         

 

زمان : شنبه ٥ مرداد ١٣٩٨ / شماره خبر : ٤٠٨٤٢٦ / بازدید : 2242

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه