پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


اداره آموزش مبلغان هجرت

تقویم تبلیغی ماه ذی‌الحجه ١۴۴٠

تقویم تبلیغی ماه تیر و مرداد ١٣٩٨ (ویژه ماه ذی الحجه ١۴۴٠) به همراه محتواهای مذهبی و سیاسی طراحی شد و جهت دانلود در سایت مبلغان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه» تقویم تبلیغی ماه ذی‌الحجه ١۴۴٠ (مرداد و شهریور ١٣٩٨) به همراه محتواهای مذهبی و سیاسی طراحی شده و جهت دانلود در سایت مبلغان گرفته است.

این تقویم که جهت بهره‌برداری مبلغین هجرت بلند مدت طراحی می‌گردد، پانزدهم هر ماه در سامانه سماوات و همچنین طبق مناسبت‌ها در کانال هجرت در پیام‌رسان ایتا و پیام‌رسان سروش بارگذاری می‌شود. ضمناً مبلغان محترم می توانند منابر مکتوب خود را جهت استفاده دیگر مبلغان به آی دی tarh_hejrat@ در این پیام‎رسان ارسال فرمایند. منابر با اسم نویسنده منتشر می گردد.
 
لینک دانلود تقویم و محتوای تبلیغی:
 
زمان ارسال : سه شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٨ / شماره خبر : ٤٠٨٥٤٣ / بازدیدها : 1613

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه