پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

حجت‌الاسلام والمسلمین ملانوری سرپرست معاونت تبلیغ حوزه شد.

 

با حکم مدیر حوزه های علمیه حضرت آیت الله اعرافی، جناب حجت الاسلام و المسلمین حسین ملانوری به عنوان سرپرست معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، با حکم مدیر حوزه‌های علمیه حضرت آیت الله اعرافی، در دوره دوم مدیریت ایشان، حجت الاسلام و المسلمین حسین ملانوری به سمت سرپرست معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه منصوب گردید.

 
حجت الاسلام ملانوری پیش از این مدیریت اداره کل فرق و ادیان معاونت تبلیغ و امور فرهنگی بر عهده داشتند.

زمان : شنبه ١ شهريور ١٣٩٩ / شماره خبر : ٤١٣٦٩٦ / بازدید : 1546

توسط : روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1399/07/13 23:51
0
0
استاد گرانقدر حضرت حجت الاسلام و المسلمین ملانوری سلام علیکم خبر انتصاب شایسته حضرتعالی به معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه را دریافت کردم با توجه به شناختی که از تجارب حضرتعالی در امر تبلیغ دارم امید بر آن است که تحول چشمگیری در امورات تبلیغی صورت بگیرد و از خداوند ایزد منان مسئلت می کنم در مسیر تحقق بخشیدن به منویات امام المسلمین حضرت امام خامنه ای مدظله العالی که در گام دوم انقلاب بیان شده است بر توفیقاتتان بیافزاید . علی غفاری آبی سفلی شهرستان ملکان
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه