پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 
با حکم مدیرحوزه های علمیه
آیت الله اعرافی با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین حسین ملانوری را به عنوان «معاون تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم» منصوب کرد.
معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه
مسئول دبیرخانه شورای عالی حوزه‌های علمیه به منظور بازدید از معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه در این معاونت حضور پیدا کردند.
مدیریت هنر و تبلیغ نوین
شماره ٢۶۸ ماهنامۀ اطلاع رسانی، پژوهشی و آموزشی «مبلّغان» ویژه ماه صفرالخیر ١۴۴۳ هجری قمری از چاپ خارج شد.
اداره آموزش مبلغان هجرت
ششمین تقویم تبلیغی سال ١۴٠٠ از بیست و پنجم محرم الحرام تا بیست و پنجم صفرالخیر ١۴۴۳ (از پانزدهم مرداد تا چهاردهم شهریورماه ١۴٠٠) به همراه محتواهای مذهبی و سیاسی طراحی شده و جهت دانلود در سایت مبلغان گرفته است.
مجتمع آموزشی پژوهشی تبلیغ
مرکز هنر و رسانه مجتمع آموزشی پژوهشی تبلیغ از میان طلاب فارغ التحصیل سطح ۲ حوزه‌های علمیه برای تحصیل در مقطع سطح ۳ تبلیغ و رسانه با گرایـش «رسـانه‌های مجـازی» ثبت نام ‌می‌نماید.
اداره مهد امین مدیریت نهادهای آموزشی و قضایی
دوره تربیت مربی قرآن آموزی برای کودکان مهد و پیش دبستانی امین به همت اداره مهد امین مدیریت نهادهای آموزشی و قضایی در حال برگزاری است.
اداره مهد امین مدیریت نهادهای آموزشی و قضایی
مسابقه مجازی «بوی محرم» ویژه کودکان و نوجوانان ۳ تا ۱۴سال توسط مهد و پیش دبستانی امین سایدا برگزار می شود.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه