پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار 


مدیریت هنر و رسانه

برگزاری آموزش مبانی هنر و رسانه در مدارس علمیه استان قم

جلسات مقدماتی آموزش مبانی هنر مرتبط با سلسله مباحث طرح جامع آموزش هنر، در تعدادی از مدارس علمیه قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، به همت مدیریت هنر و رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی، جلسات مقدماتی آموزش مبانی هنر مرتبط با سلسله مباحث طرح جامع آموزش هنر، در تعدادی از مدارس علمیه قم از جمله مدرسه علمیه معصومیه، مدرسه مبارکه دارالشفاء و مجتمع آموزشی شهید صدوقی فاز پنج برگزار شد.

در این جلسات، جمعی از طلاب علاقه‌مند به مباحث هنری شرکت کرده بودند، مبانی هنرهای نمایشی با حضور استاد سید ابوالقاسم صالحی زاده در رشته‌های سواد بصری، فیلمنامه‌نویسی، فیلمسازی، کارگردانی، نقد فیلم و ... مبانی هنرهای تجسمی با حضور استاد حجت‌الاسلام والمسلمین حسن محمودی در رشته‌های عکاسی، طراحی، گرافیک، نقاشی، نگارگری، کاریکاتور، خوشنویسی و ... ؛ مبانی هنر داستان‌نویسی با حضور استاد سیداحمد بطحایی در رشته‌های داستان کوتاه، رمان، ادبیات و نویسندگی و ... و همچنین مبانی هنر شعر با حضور استاد حامد حجتی در رشته ها و قالب‌های مختلف شعر فارسی بررسی و تشریح شد.

در ادامه این جلسات، آموزش تکمیلی مبانی گروه‌های متنوع هنری نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت. گفتنی است جلسات مقدماتی مبانی هنر به زودی در مدارس دیگر حوزه علمیه قم نیز برگزار خواهد شد.

زمان ارسال : سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧ / شماره خبر : ٤٠٦١٦٢ / بازدیدها : 963

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه