پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
صفحه اصلی > اخبار 


معاون تبلیغ حوزه های علمیه

مرکز هنر و رسانه حوزه زمینه مناسبی برای بروز استعدادها است

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه از تشکیل مراکزی چون مرکز هنر و رسانه حوزه های علمیه به منظور شناخت و پرورش استعدادهای هنری طلاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه» حجت الاسلام والمسلمین نبوی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه شامگاه دوشنبه در دیدار جمعی از  شاعران طلبه با آیت الله اعرافی در مرکز مدیریت حوزه های علمیه گفت: مباحث مختلفی در این نشست مطرح شد، ولی کارهای مهمی نیز در مرکز مدیریت و معاونت تبلیغ حوزه انجام شده است که باید به سمع و نظر هنرمندان طلبه برسد.

وی افزود: طرح جامع هنر تدوین و به همه مدارس علمیه ابلاغ شده است که یکی از رشته های آن، رشته شعر و ادبیات است.

معاون تبلیغ و وامور فرهنگی حوزه‌های علمیه بیان کرد: مرکز هنر و رسانه نیز تاسیس شده است که به دنبال آن هستیم که امسال و در ابتدای سال تحصیلی به جذب طلبه مشغول شویم؛ رشته کارشناسی ارشد در زمینه ادبیات نیز وجود دارد که امسال جذب طلبه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: کمیته های ادبیات در حوزه تشکیل می شود که سال گذشته 14 بار تشکیل جلسه داد که می توانیم با همکاری فعالان این عرصه ها، جلسات منفک شعری نیز برگزار کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی بیان کرد: یکی از مهمترین عرصه های فعالیت هنری در حوزه، کشف و شناسایی و پرورش استعدادهای ادبی و شعری در حوزه است؛ طرح شناخت استعدادها در مدارس علمیه آغاز شده است که امیدواریم به خوبی دنبال شود.

 

تصاویر برنامه دیدار شاعران حوزوی با آیت الله اعرافی

 

 

زمان ارسال : سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨ / شماره خبر : ٤٠٧٤٧٩ / بازدیدها : 875

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه